Jdi na obsah Jdi na menu
 


Barcelona je momentálně v úžasné formě, před pár dny vypráskala Sevillu 4:0. Teď však narazí na Chelsea, jejíž hráči jsou vysoce talentovaní a do fotbalu skutečně zapálení. Určitě věří, že z tohoto souboje mohou vyjít jako vítězové. Na úspěch neplatí žádný speciální recept, ale v Chelsea je několik fotbalistů, kteří si tuto soutěž zaslouží vyhrát. Pokud by se jim to v jejich kariéře nepodařilo, byla by to ohromná škoda, poněvadž si to doopravdy zaslouží."

"K vítězství v Champions League chcete mít v kádru ty nejlepší hráče. Riccy Carvalho a John Terry dokáží vymazat i toho nejlepšího útočníka planety. Michael Essien se na hřišti nikdy nezastaví a jsem přesvědčený, že právě on bude v tomto semifinále tím velkým mužem Chelsea. A samozřejmě Didier Drogba, který lidem rád dokazuje, jak se neustále mýlí. Do formy se dostal v pravou dobu. Pokud si někdo myslí, že Drogba nepatří mezi nejlepší útočníky na světě, pak skutečně neví, o čem hovoří. Pokud tohoto hráče odepíšete, potrestá vás za to."

ESSIEN VS. XAVI

 

 


"Tito oba chlapci, to jsou stroje. Jsou to hnací motory svých týmů, díky kterým si jejich spoluhráči mohou plnit své povinnosti. Rozhodně mezi nimi čekejte ohromnou bitvu. Nikdo z nich nevypustí jediný souboj. Ani jeden se za těch 180 minut nezastaví, ani jeden nepřestane presovat soupeře."

ETO'O VS. TERRY

 

 

 


"Samuel Eto'o hraje momentálně v perfektní formě a Chelsea si je jistě moc dobře vědoma nebezpečí, které tento útočník představuje. A přesně tento typ zápasu je ten, pro který John Terry žije. Očekávám, že právě Terry dostane za úkol uhlídat Eto'a. Bude to jeden z nejtěžších úkolů v kariéře, ale je toho více než schopen. Coby trenér nemůžete od vašeho vůdce žádat více. JT je skvělý motivátor, na hřišti můžete vidět, že je to vůdčí typ od přírody. Jeho sebejistota a odhodlání má vliv na všechny spoluhráče. John je připraven udělat pro klub cokoliv. Pokud ví, že je to pro dobro mužstva, nezajímá ho ani žádné zranění sebe samotného. Když jsem působil v Chelsea, několikrát se zranil v souboji, do kterého by většina hráčů vůbec nešla. To je ten typ vášně, který od vašeho kapitána očekáváte."

KLÍČOVÍ MUŽI: FRANK LAMPARD A LIONEL MESSI

 

 

 


"Lionel je v současnosti nejlepším hráčem této planety. V jeho kopačkách je nějaké kouzlo. Vše, na co sáhne, se promění ve zlato - něco jako loni v případě Cristiana Ronalda. Chelsea ho nepochybně bude studovat a rozebírat, pečlivě se na něj připraví, ale na fotbalistu takovéhoto kalibru se nemůžete nijak připravit. Vždyť ani sám Messi ještě neví, co na tom hřišti provede."

"Franka znám moc dobře. Ví, jak ve velkých zápasech zahrát, a pokud mu dá Barcelona prostor nebo čas, když bude mít balon u nohy, pak za to tvrdě zaplatí. Franka považuju na nejlepšího středního záložníka na světě - coby záložník dává pravidelně nejvíce branek. Pamatuju si, že když se jednou sprchoval, řekl jsem mu, že je to nejlepší záložník planety. Neustále zastávám názor, že svým svěřencům musíte dávat najevo svou lásku k nim, musíte si je velebit. Podle mých zkušeností se vám to pak na hřišti vrátí. Frankovi jsem řekl, že může být tím úplně nejlepším, a zaregistroval někdo z vás lépe zakončujícího záložníka v posledních třech letech? Jestli ano, rád bych znal jeho jméno!"

JOSÉHO VERDIKT

"Díky způsobu hry Barcelony lidé hovoří o tom, že tento rok je její. To je pochopitelné. Nicméně znám chlapce z Chelsea, které stále trápí loňský rok. Chelsea nečeká nic snadného, ale jsem toho názoru, že se jí to může podařit...a možná na tom může být ještě lépe jak loni. V tom kádru je řada chlapců, kteří by si to zasloužili." 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář