Jdi na obsah Jdi na menu
 


Přijede Příbram, zápas by měl fanoušky bavit!

5. 3. 2009

Fotbalová Příbram se do nejvyšší soutěže vrátila po roční druholigové "stáži". Tahounem ligového týmu je kanonýr Huňa. Trenér Morales dal ale dohromady tým, který nehrozí pouze jedním mužem. O tom se nakonec přesvědčily i České Budějovice. Na jejich hřišti Příbram odehrála velmi dobré utkání s nerozhodným výsledkem 2:2. Minulé kolo Příbram odpočívala, do boje jí nepustil špatný terén na hřišti u Litavky.

Vzájemná bilance zápasů hraných v Liberci mluví jednoznačně pro náš tým.

11 zápasů - 8 vítězství - 2 remízy - 1 porážka, skóre: 24:7

Příbram už zná radost z vítězství na našem hřišti. Rok 2000 byl z tohoto pohledu pro našeho soupeře památný. My bychom jej spíš označili přívlastkem černý ... 19.2.2000 skončil zápas na našem hřišti bezbrankovou remízou. Ze všech 23 vzájemných zápasů to byl ten jediný, ve kterém se diváci branky nedočkali! 13. listopadu 2000 jsme přivítali Příbram v tomto roce na své půdě podruhé. A hosté byli ještě úspěšnější! Parta kolem Otepky, Čížka a Zápotočného! (ano, našeho bývalého kapitána) dokázala vyhrát 3:1. Je to tedy více jak 8 let co Příbram dokázala na našem stadionu vyhrát, a zároveň 8 let co dokázala na našem hřišti naposledy bodovat. Ano, od tohoto nepříjemného okamžiku naši hráči na svém stadionu zápas s Příbramí vždy jen vyhrávali!

Zápasy na stadionu U Nisy (případně Městském stadionu) se fanouškům líbily. V průměru na jeden zápas totiž nabídly 2,8 vstřelné branky. Čtyřikrát dokonce diváci viděli čtyři a více branek ... To je celkem dobrý důvod, proč vyrazit v sobotu na fotbal. Co říkáte?

Poslední zápasy s Příbramí

Sezóna 2006/2007, 5:1
Sezóna 2005/2006, 1:0
Sezóna 2004/2005, 2:0
Sezóna 2003/2004, 4:1

FC Slovan navíc připravil pro fanoušky speciální akci. Ženy mají vstup za symbolickou 1 Kč, muž, který přivede ženu dostane u vstupu poukázku na občerstvení v hodnotě 25 Kč. A dárek je připraven i pro majitele permanentních vstupenek. I oni dostanou u vchodu poukázku od Slovanu a restaurace Slovanka.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář