Jdi na obsah Jdi na menu
 


Plán zimní přípravy

13. 12. 2008
Hráči Slovanu jsou na dovolené. Ta jim skončí 3.ledna, kdy se sejdou k zahájení zimní přípravy. Vyvrcholením jejich snažení bude 15. února ligová generálka v Českých Budějovicích.

Poslední dnem dovolené našich ligových hráčů bude stejně jako v minulé zimní přípravě 2. leden. Minule hráči zahájili přípravu 3.ledna na testech, tentokrát odjedou hned 3. ledna na kondiční soustředění do Hrabětic.

Na fyzické testy hráči odjedou do Prahy v pondělí 5. ledna. Pak se vrátí zpět do horského penzionu Maruška, kde budou po zbytek týdne nabírat fyzickou kondici. Soustředění skončí v pátek 9.ledna. Následující víkend bude patřit halovému turnaji Fortuna Víkend šampionů. V sobotu hráči nastoupí ke třem utkáním. Od 15 hodin se střetnou s Bohemians 1905, od 17 hodin se Slavií Praha a od 17:40 s Austrií Vídeň. Nedělní program bude záležet na našem umístění ve skupině.

V pondělí 13. ledna mají hráči první volný den. V úterý odjedou na krátké soustředění do Nymburku, kde by měly být lepší podmínky pro trénink než v té době budou v Liberci. Ve čtvrtek se hráči vrátí do Liberce a na umělém trávníku v Doubí sehrají první přípravné střetnutí. 

17. ledna čeká hráče další zápas, tentokrát ale na "umělce" v Jablonci. Den hráči zakončí společenskou akcí. Na tuto sobotu totiž připadl Reprezentační ples FC Slovan Liberec.

V úterý 20.ledna sehrají hráči v Doubí poslední zápas základní skupiny zimní ligy. Pak odjedou do Nymburku na další krátké soustředění. O víkendu je čeká buď přípravné utkání nebo semifinále zimní Tipsport ligy.

Několik následujících dní hráči potrénují v Liberci aby 29.ledna mohli odletět na herní soustředění na Kypr. Tam je čeká slušná porce tréninkových dávek a čtyři přípravné zápasy. Soupeři budou upřesněni v průběhu ledna.

Ze soustředění se tým vrátí 8.února. Následovat budou tréninky v Liberci a 12. února v Nymburku předposlední přípravný zápas. Ligovou generálku sehrají naši hráči v neděli 15. února v Českých Budějovicích. Pak už trenéři najedou na běžný předzápasový rytmus, aby byl tým co nejlépe vyladěn na ligový start v Teplicích.

Fortuna Víkend šampionů (O2 Aréna)
sobota 10.ledna
15:00 - Bohemians 1905
17:00 - Slavia Praha
17:40 - Austria Vídeň

neděle 11.ledna
dle umístění ve skupině

Zimní liga, I.utkání (Doubí)
čtvrtek 15.ledna
14:00 - Viktoria Žižkov

Zimní liga, II. utkání (Jablonec nad Nisou)
sobota 17.ledna
11:00 - FK Jablonec

Zimní liga, III.utkání (Doubí)
úterý 20.ledna
10:30 - Dukla Praha

Při postupu - Zimní liga čtvrtfinále
středa 21.ledna

Při postupu - Zimní liga, semifinále nebo přípravný zápas
sobota 24.ledna

Při postupu - Zimní liga, finále
neděle 25.ledna

Soustředění na Kypru
naplánované termíny zápasů:
sobota 31.ledna
pondělí 2.února
středa 4.února
sobota 7.února


Přípravní utkání (Nymburk)
čtvrtek 12.února
11:00 - Artmedia Petržalka

Ligová generálka (České Budějovice)
neděle 15.února
14:00 - České Budějovice

Gambrinus liga, 17.kolo
FK Teplice vs. FC Slovan Liberec
neděle 22.února, 17:00

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář